Dla ciekawych cyberświata

Prezentujemy interesujące miejsca w sieci związane z tematyką badań internetu.

Gemius.pl

W Centrum Prasowym prezentujemy aktualne informacje o firmie Gemius i realizowanych przez nią badaniach. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi raportami oraz materiałami archiwalnymi. Mamy nadzieję, że udostępnione publikacje pomogą w przygotowaniu artykułów i analiz poświęconych rozwojowi rynku internetowego w Polsce.

Przejdź do strony

Audyt.gemius.pl

Serwis Audyt.gemius.pl prezentuje informacje o zachowaniu polskich internautów. Prezentowane dane pochodzą z badania Megapanel PBI/Gemius, które ma na celu poznanie liczby i profilu demograficznego polskich użytkowników internetu oraz sposobu, w jaki internauci korzystają z sieci. Badaniem objętych jest obecnie wiele tysięcy witryn, zarówno polskich jak i zagranicznych, z których korzystają polscy internauci.

Przejdź do strony

Measuretheweb.com
Serdecznie zapraszamy do regularnej lektury serwisu measuretheweb.com - nowego projektu międzynarodowego Gemius. Każda z opowiadanych na wspomnianej stronie historii w wyjątkowo przystępnej formie przybliża zarówno zjawiska o charakterze lokalnym (case studies), jak i globalnym (przekrojowe analizy). Serwis ten będzie intensywnie rozwijany, by w końcu stać się łatwym w użyciu źródłem wartościowej wiedzy na temat rynków internetowych Europy i świata.

Przejdź do strony

Strony gemiusAudience

Realizowane przez firmę badawczą Gemius, badanie gemiusAudience jest uznane za standard pomiaru popularności witryn internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Regularnie publikowane wyniki dają internautom możliwość obserwacji najważniejszych zjawisk i trendów zachodzących w sieci.

Oprócz danych dla Polski, Gemius prezentuje dane dla Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Słowacji, Węgier, Ukrainy i Rosji.

Powrót na górę strony

Web Statistics